Açık Saatlerimiz

  • Pazartesi09:00 - 17:00
  • Salı09:00 - 17:00
  • Çarşamba09:00 - 17:00
  • Perşembe09:00 - 17:00
  • Cuma09:00 - 17:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 17:00

Gökdil Yabancı Dil Eğitim Merkezi

Hakkımızda

Hakkımızda :
GÖKDİL Yabancı Dil Eğitim Merkezi, 1972 yılında kurulmuş, rakiplerinden farklı, yenilikçi bir eğitim modeli ile sektöre öncülük etmiş köklü bir markadır.
Yaklaşık 50 yıllık tecrübesi, başarılı çalışmalarla dolu tarihçesiyle, İngilizce, Almanca dil eğitimi ve okçuluk alanında sektöre öncülük etmiştir.
GÖKDİL, Türkiye’ de yabancı dil kursu işletmeciliğinin öncüsü olmuş, başarısını bilgi ve deneyimiyle kanıtlamış, adı ve ünvanı kirlenmemiş, güven veren bir marka olarak faaliyetini sürdürmektir.

Misyonumuz:
Öğrencilerinin yabancı dil öğrenme gereksinimlerine akılcı, gerçekçi ve bilimsel çözümler sunan, başarısı kanıtlanmış geleneksel yöntem ve materyalleri günümüz eğitim teknolojileri ile entegre eden, kaliteden ödün vermeyen, öğretim anlayışına genç nüfusun alışkanlık ve beklentileri yönünde şekil veren çağdaş, güvenilir ve Türkiye’ nin en çok tercih edilen yabancı dil kursu olmak.

Vizyonumuz:
“English Time” Dil Okullarının 25 yıllık deneyimle oluşturduğu teknik ve eğitsel altyapıyı kullanarak, dinamik, yenilikçi, kaliteli ve güvenilir bir markayı “yeniden” yaratmak ve ülkemizin belli başlı tüm şehir, bölge ve beldelerinde, “doğru iş ortakları” ile GÖKDİL markasını Türkiye’ nin en yaygın dil kursu zincirlerinden biri haline getirmek.

Öğretim Modelimiz:
GÖKDİL bünyesinde verilen Genel İngilizce eğitimleri CEFR (Ortak Avrupa Dil Çerçevesi) doğrultusunda belirlenmiş, her biri 80 - 100 ders saatinde tamamlanması öngörülen, toplam 6 seviyeden (A1 – C2) oluşmaktadır. Eğitimlerimizde tamamı uzman kadromuz tarafından yazılmış ve tasarlanmış olan, dilbilgisi ve dört temel dil kullanım becerisini her bir ünite içinde entegre eden, gramer öğretimini daha geri plana alıp iletişimsel yaklaşımı öne çıkaran, “Timeless” serisi kullanılmaktadır
Ders programlarımız kursiyerlerimizin her bir dil düzeyini kendi gruplarında sınıf öğretmenleri denetiminde katılacakları 80 temel ders (main course) ve kendileri için uygun gün ve saatlerde  katılacakları “sınırsız” sayıda online beceri (skills) derslerine katılarak tamamlaması esasına dayanmaktadır. Bu yenilikçi yaklaşım (= blended learning) sayesinde her bir öğrenci kendi  gereksinimleri, güçlü ve zayıf yönleri doğrultusunda temel dersleri dışında dilediği gün ve saatte seansa katılarak hem eksiklerini tümüyle giderme hem de mümkün olan en fazla sayıda farklı öğretmen ve öğrenci ile pratik becerisini geliştirme imkanına sahip olmaktadır.
X